Srpen 2009

Amaury Nolasco And Friends Golf Classic Dinner

22. srpna 2009 v 18:36 | Terraneike |  Amaury Nolasco And Friends Golf Classic Dinner
A po golfovém odpoledni následovala večeře :))
19.6.2009

Lisa Edelstein: "Ráda bych adoptovala dítě"

19. srpna 2009 v 11:54 | Terraneike |  Articles

Lisa Edelstein: "Ráda bych adoptovala dítě"Lisa účinkuje v roli doktorky Cuddyové po boku Hugha Laurieho v seriálu Dr. House. V jejím životě, 42 let, je svobodná a bez dětí. Tenhle týden se svěřila časopisu Closer, že pořád neodmítá možnost založení rodiny.

Když se magazín ve svém článku tázal, jestli někdy uvažovala o umělém oplodnění, odpověděla:

"Už jsem nad tím uvažovala. Ale pak jsem zjistila, že bych mnohem raději dítě adoptovala. Říkám se, že by bylo neuvěřitelně krásně umožnit nějakému dítěti, aby mělo domov. Říká se, že adopce se stala Hollywoodskou módou, ale já myslím, že je to prostě jenom svědomí, které lidem říká jak duležité je, aby děti měly rodinu a střechu nad hlavou."

(vlastní překlad, kopírujte prosím se zdrojem!)

Amaury Nolasco And Friends Golf Classic

16. srpna 2009 v 13:35 | Terraneike |  Amaury Nolasco And Friends Golf Classic
20. června se v Puerto Ricu hrál golf - benefiční akce s názvem Amaury Nolasco And Friends Golf Classic ...
Kromě hlavního hrdiny :) Amauryho s Jennifer se zúčastnila spousta celebrit jako Eva Longria s manželem Tonym Parkerem, Roselyn Sánchez, Camille Guaty a Rockmond Dunbar (Prison Break), Adam Rodriguez (CSI Miami) a spousta dalších :))
Podle fotek to vypadalo na super den, kdy se všichni dobře bavili :) ...
19.6.2009

8th Annual Chrysalis Butterfly Ball

14. srpna 2009 v 18:28 | Terraneike |  8th Annual Chrysalis Butterfly Ball
Ahoj všichni :) ... prázdniny ještě nejsou u konce a já bych dala všechno za to, aby byly delší ... teď zrovna jsem doma a nic mi nebrání přidávat články ... bude to celkem makačka, protože novinek o Jennifer i o Lise se za prázdniny nahromadilo opravdu hodně :)) ...

Takže tady je první :) ... 6.6.2009 se v Los Angeles konala charitativní akce s názvem 8th Annual Chrysalis Butterfly Ball na pomoc nesoběstačným lidem (bezdomovci atd.) ... Jennifer s Amaurym tam samozřejmě nemohli chybět :))
6.6.2009