Článek z Mladazena.cz

27. listopadu 2008 v 17:59 | Terraneike |  Článek z mladazena.cz

Jennifer Morrison - dietní hříšnice


"Znáte ji jako citlivou a precizní oporu doktora House, doktorku Allison Cameronovou. Málokdo tuší, že je bývalou dětskou modelkou, sportovní maniačkou a občas i dietní hříšnicí. Strašně ráda jím hamburgery. Ať to udělá s mým metabolismem cokoli, kašlu na to, já se rychlého občerstvení nevzdám," prohlásila jednou. Není žádná dietní asketička, a přitom má neustále štíhlou postavu, kterou by jí mohla závidět nejedna kolegyně. Jak se jí daří udržet si jen tak mimochodem dívčí subtilní vzhled a přitom se cpát fastfoodem?


VŠESTRANNÁ SPORTOVKYNĚ

Za jejími dokonalými křivkami je především celoživotní láska ke sportu.Dnes navíc své dietní hříchy bez problémů vypotí při dlouhých výletech do okolí Los Angeles, kam pravidelně vyráží do přírody. Co nestihne vyběhat na čerstvém vzduchu, dohoní při lekcích jógy. "Každou neděli chodím za svou trenérkou jógy. Je báječná a sestaví mi lekci na míru, která obsahuje silový trénink nebo cokoli jiného, co právě potřebuju," vynáší svou cvičitelku do nebes. Při procházkách po mořském pobřeží koketuje také s myšlenkou, že by si zase jednou zasurfovala, ale zatím k tomu nemá odvahu. "Stydím se, protože mi všichni připadají příliš dobří. Navíc dobře vím, že si surfaři hlídají svoje teritorium a neradi tam pouštějí někoho nového. Ale možná to jednou zkusím."
Jennifer MorrisonAKTIVNÍ DÍVENKA

"Dokud jsem bydlela v Chicagu, věnovala jsem se tanci a taky jsem pár let hrála fotbal. Když jsme se přestěhovali do Los Angeles, kde je teplejší klima, naučila jsem se hrát tenis. Propadla jsem taky snowboardu, wakeboardu, surfování a horskému kolu," vypočítává svoje sportovní koníčky, kterým vděčí za svou pružnou postavu. V dětství měla ale i spoustu dalších zájmů. Chodila na hodiny herectví, hrála na klarinet a zpívala ve školním sboru a zářila v místním týmu roztleskávaček, kde získala týmového ducha. "Je to skupinový sport, který vás přinutí chovat se tak, abyste prospěli celému týmu." Za nepřeberným množstvím zájmů stojí její rodinné zázemí. Jennifer se narodila v Chicagu 12. 4. 1979 do rodiny zapáleného kantora. Její tatínek díky svému pedagogickému umu dokonce roku 2003 získal prestižní cenu pro nejlepšího učitele státu Illinois. Proto není divu, že i svou dceru vedl k mnoha různorodým koníčkům.
Jennifer Morrison - dietní hříšnice

DĚTSKÁ MODELKA

"Byla jsem drobná a malá, vyrostla jsem až na druhém stupni," vzpomíná na své dětství Jennifer. Nakonec se tato půvabná dívenka s pravidelnými rysy uplatnila i jako dětská modelka v reklamách."Nepovažovala jsem to za opravdový modeling, ale když jste si v neděli otevřeli noviny, našli jste mě tam v několika inzerátech." Rozhodně netrpěla přehnanou trémou, a už na základní škole se po mole promenovala v plavkách. Vrcholem její dětské kariéry byla obálka Sports Illustrated, na které se objevila spolu se sportovcem Michaelem Jordanem. Na to, aby prorazila ve světě módy v dospělosti, nemá ale při svých 166 centimetrech správnou výšku.
Jennifer Morrison - dietní hříšnice

OD SERIÁLŮ NA STŘÍBRNÉ PLÁTNO A ZPÁTKY

"Role jsem si vždycky vybírala na základě toho, jestli jsem z nich měla dobrý pocit. Vždycky jsem se sama sebe zeptala: Udělá mě to šťastnou?" prozrazuje svou pracovní strategii. Na počátku své kariéry se mihla v několika seriálech, například v proslulém teenagerském Dawsonově světě, ale debutovala v patnácti na stříbrném plátně, a sice ve filmu Křižovatka, jako dcera Richarda Gera a Sharon Stone. Roku 2004 vstoupil do jejího života osudový Dr. House, který ji proslavil na celé čáře. Od té doby následovalo několik dalších zajímavých filmových šancí - například v thrilleru Pan a paní Smithovi.

DRAČICE NA SKATEBOARDU

Své sportovní vlohy zužitkovala před pěti lety při natáčení skateboarďáckého filmu Skřípění, ve kterém si střihla roli výborné skateboarďačky Jamie, která bez problémů udrží tempo i s kluky.Jennifer nikdy na skateboardu nestála, ale během natáčení se to díky pomoci kolegů s prknem docela obstojně naučila. "Hodně mi pomohlo to, že jsem jezdila na snowboardu, a že jsem byla odjakživa ,atletka'," vysvětluje Jennifer. Ke konci natáčení se už dokonce odvážila i na menší rampy a zvládla pár "Během natáčení jsme si lehčích triků. Užili spoustu legrace, i když jsme často museli vstávat ve čtyři ráno, abychom se včas dostali na lokace.Celá ta parta báječně fungovala," vzpomíná ráda ještě dnes.

ZRUŠENÁ SVATBA

"Někteří lidé v Hollywoodu se ženou za vztahy jako šílení, ale já si radši počkám na něco opravdového," nechala se jednou slyšet. Peripetie jejího milostného vztahu s hereckým kolegou Jessem Spencerem si co do dramatičnosti moc nezadají s osudy jejich seriálových rolí. V Dr. Housovi si jejich postavy, tedy imunoložka Allison Cameronová a kardiolog Robert Chase, spolu nejdříve začnou nezávazný vztah, který se zvrtne v cosi vážnějšího. Ve skutečném životě tomu je naopak.
Jesse Jennifer nejdříve požádal o ruku na nejromantičtějším místě, které si lze představit - na Eiff elově věži. "Připadá mi, jako bych za všechno vděčila jednomu seriálu. Díky němu mám krásný dům i partnera," rozplývala se tehdy štěstím. O to větší bylo zklamání, když v létě roku 2007, prohlásili, že si to rozmysleli. "Nevezmeme se, ale jsme si blízcí a těšíme se na společné účinkování v seriálu," mlžil pár. Možná jim přineslo smůlu i to, že se objevili na titulní stránce jednoho svatebního magazínu...
Jennifer Morrison - dietní hříšnice

VÁŠEŇ PRO RESTAURACE

Z kopýtka si vyrazí výjimečně a zásadně s přáteli. Mnohem raději zve kamarády k sobě, kde můžou popíjet víno a hrát hry. "A v pátek večer chodím na večeři ven, jsem fanynka italské kuchyně.Obzvlášť si potrpím například tiramisu," vypočítává své dietní hříšky.Zdravou výživu pak dohání tím, že si do kávy přidává sójové mléko. Znáte ji jako citlivou a precizní oporu doktora House, doktorku Allison Cameronovou. Málokdo tuší, že je bývalou dětskou modelkou, sportovní maniačkou a občas i dietní hříšnicí.

Moc pěkný článek, bohužel jsem nenašla ani autora a ani datum ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání návštěvníků této stránky :)

- klik -

Komentáře

1 Crazy-Nut* -> SBčko Crazy-Nut* -> SBčko | Web | 27. listopadu 2008 v 22:04 | Reagovat

Myslim, že tehle článek jsem četla v časopisu Dieta x)

2 Allison Allison | Web | 28. listopadu 2008 v 16:38 | Reagovat

jj ja si ho taky koupila uzsnej clanek

3 pusy.na*Sb pusy.na*Sb | Web | 28. listopadu 2008 v 23:20 | Reagovat

jojo bylo to v Dietě, já si ho nakonec nekoupila (ač sem chtěla, dokonce bych kvůli Jenn i přetrpěla tu potupu že si kupuju časopis o dietách xD) ale četla jsem to na netu jako scan:)

4 Erica-SB:o) Erica-SB:o) | E-mail | Web | 30. listopadu 2008 v 14:31 | Reagovat

Skvělej článeček...celoživotní láska ke sportu...tak ta mě rozhodně chybííí...bože já ji tak závidím:D Být tak aktivní bych asi nezvládala:D

5 Terik Terik | 21. prosince 2008 v 16:58 | Reagovat

AHojky ten článek sté diety jsem xhtěla číst ale nějak jsem ten časák nestihla koupit. Kde si sehnala ten scAN?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama