Listopad 2008

POw 01

30. listopadu 2008 v 11:24 | Terraneike |  Aktuální
Celkem s přehledem nad ostatními vyhrála a momentální POW se stává tahle fotka!! ... (aplaus)

Hlasování o další Photo of week naleznete v úterním (nebo pondělním) článku :))
Terraneike

Diplom od Juli

29. listopadu 2008 v 15:00 | Terraneike |  Awards
Diplom pro mě od Juli za spřátelení :)) ... díky moc :))

Journey To The Center Of The Earth Premiere

28. listopadu 2008 v 15:03 | Terraneike |  Journey To The Center Of The Earth Premiere
Krásná a okouzlující ... Facsinují mě její zuby :D:D ... Má je tak úžasně rovné a bílé :D (asi mě trošku hrabe) ... V Americe asi musejí mít dobré zubaře, protože každá americká star má dokonalý úsměv :))


29.6.2008

Článek z Mladazena.cz

27. listopadu 2008 v 17:59 | Terraneike |  Článek z mladazena.cz

Jennifer Morrison - dietní hříšnice


"Znáte ji jako citlivou a precizní oporu doktora House, doktorku Allison Cameronovou. Málokdo tuší, že je bývalou dětskou modelkou, sportovní maniačkou a občas i dietní hříšnicí. Strašně ráda jím hamburgery. Ať to udělá s mým metabolismem cokoli, kašlu na to, já se rychlého občerstvení nevzdám," prohlásila jednou. Není žádná dietní asketička, a přitom má neustále štíhlou postavu, kterou by jí mohla závidět nejedna kolegyně. Jak se jí daří udržet si jen tak mimochodem dívčí subtilní vzhled a přitom se cpát fastfoodem?


VŠESTRANNÁ SPORTOVKYNĚ

Za jejími dokonalými křivkami je především celoživotní láska ke sportu.Dnes navíc své dietní hříchy bez problémů vypotí při dlouhých výletech do okolí Los Angeles, kam pravidelně vyráží do přírody. Co nestihne vyběhat na čerstvém vzduchu, dohoní při lekcích jógy. "Každou neděli chodím za svou trenérkou jógy. Je báječná a sestaví mi lekci na míru, která obsahuje silový trénink nebo cokoli jiného, co právě potřebuju," vynáší svou cvičitelku do nebes. Při procházkách po mořském pobřeží koketuje také s myšlenkou, že by si zase jednou zasurfovala, ale zatím k tomu nemá odvahu. "Stydím se, protože mi všichni připadají příliš dobří. Navíc dobře vím, že si surfaři hlídají svoje teritorium a neradi tam pouštějí někoho nového. Ale možná to jednou zkusím."
Jennifer MorrisonAKTIVNÍ DÍVENKA

"Dokud jsem bydlela v Chicagu, věnovala jsem se tanci a taky jsem pár let hrála fotbal. Když jsme se přestěhovali do Los Angeles, kde je teplejší klima, naučila jsem se hrát tenis. Propadla jsem taky snowboardu, wakeboardu, surfování a horskému kolu," vypočítává svoje sportovní koníčky, kterým vděčí za svou pružnou postavu. V dětství měla ale i spoustu dalších zájmů. Chodila na hodiny herectví, hrála na klarinet a zpívala ve školním sboru a zářila v místním týmu roztleskávaček, kde získala týmového ducha. "Je to skupinový sport, který vás přinutí chovat se tak, abyste prospěli celému týmu." Za nepřeberným množstvím zájmů stojí její rodinné zázemí. Jennifer se narodila v Chicagu 12. 4. 1979 do rodiny zapáleného kantora. Její tatínek díky svému pedagogickému umu dokonce roku 2003 získal prestižní cenu pro nejlepšího učitele státu Illinois. Proto není divu, že i svou dceru vedl k mnoha různorodým koníčkům.
Jennifer Morrison - dietní hříšnice

DĚTSKÁ MODELKA

"Byla jsem drobná a malá, vyrostla jsem až na druhém stupni," vzpomíná na své dětství Jennifer. Nakonec se tato půvabná dívenka s pravidelnými rysy uplatnila i jako dětská modelka v reklamách."Nepovažovala jsem to za opravdový modeling, ale když jste si v neděli otevřeli noviny, našli jste mě tam v několika inzerátech." Rozhodně netrpěla přehnanou trémou, a už na základní škole se po mole promenovala v plavkách. Vrcholem její dětské kariéry byla obálka Sports Illustrated, na které se objevila spolu se sportovcem Michaelem Jordanem. Na to, aby prorazila ve světě módy v dospělosti, nemá ale při svých 166 centimetrech správnou výšku.
Jennifer Morrison - dietní hříšnice

OD SERIÁLŮ NA STŘÍBRNÉ PLÁTNO A ZPÁTKY

"Role jsem si vždycky vybírala na základě toho, jestli jsem z nich měla dobrý pocit. Vždycky jsem se sama sebe zeptala: Udělá mě to šťastnou?" prozrazuje svou pracovní strategii. Na počátku své kariéry se mihla v několika seriálech, například v proslulém teenagerském Dawsonově světě, ale debutovala v patnácti na stříbrném plátně, a sice ve filmu Křižovatka, jako dcera Richarda Gera a Sharon Stone. Roku 2004 vstoupil do jejího života osudový Dr. House, který ji proslavil na celé čáře. Od té doby následovalo několik dalších zajímavých filmových šancí - například v thrilleru Pan a paní Smithovi.

DRAČICE NA SKATEBOARDU

Své sportovní vlohy zužitkovala před pěti lety při natáčení skateboarďáckého filmu Skřípění, ve kterém si střihla roli výborné skateboarďačky Jamie, která bez problémů udrží tempo i s kluky.Jennifer nikdy na skateboardu nestála, ale během natáčení se to díky pomoci kolegů s prknem docela obstojně naučila. "Hodně mi pomohlo to, že jsem jezdila na snowboardu, a že jsem byla odjakživa ,atletka'," vysvětluje Jennifer. Ke konci natáčení se už dokonce odvážila i na menší rampy a zvládla pár "Během natáčení jsme si lehčích triků. Užili spoustu legrace, i když jsme často museli vstávat ve čtyři ráno, abychom se včas dostali na lokace.Celá ta parta báječně fungovala," vzpomíná ráda ještě dnes.

ZRUŠENÁ SVATBA

"Někteří lidé v Hollywoodu se ženou za vztahy jako šílení, ale já si radši počkám na něco opravdového," nechala se jednou slyšet. Peripetie jejího milostného vztahu s hereckým kolegou Jessem Spencerem si co do dramatičnosti moc nezadají s osudy jejich seriálových rolí. V Dr. Housovi si jejich postavy, tedy imunoložka Allison Cameronová a kardiolog Robert Chase, spolu nejdříve začnou nezávazný vztah, který se zvrtne v cosi vážnějšího. Ve skutečném životě tomu je naopak.
Jesse Jennifer nejdříve požádal o ruku na nejromantičtějším místě, které si lze představit - na Eiff elově věži. "Připadá mi, jako bych za všechno vděčila jednomu seriálu. Díky němu mám krásný dům i partnera," rozplývala se tehdy štěstím. O to větší bylo zklamání, když v létě roku 2007, prohlásili, že si to rozmysleli. "Nevezmeme se, ale jsme si blízcí a těšíme se na společné účinkování v seriálu," mlžil pár. Možná jim přineslo smůlu i to, že se objevili na titulní stránce jednoho svatebního magazínu...
Jennifer Morrison - dietní hříšnice

VÁŠEŇ PRO RESTAURACE

Z kopýtka si vyrazí výjimečně a zásadně s přáteli. Mnohem raději zve kamarády k sobě, kde můžou popíjet víno a hrát hry. "A v pátek večer chodím na večeři ven, jsem fanynka italské kuchyně.Obzvlášť si potrpím například tiramisu," vypočítává své dietní hříšky.Zdravou výživu pak dohání tím, že si do kávy přidává sójové mléko. Znáte ji jako citlivou a precizní oporu doktora House, doktorku Allison Cameronovou. Málokdo tuší, že je bývalou dětskou modelkou, sportovní maniačkou a občas i dietní hříšnicí.

Moc pěkný článek, bohužel jsem nenašla ani autora a ani datum ...

Teen Vogue Young Hollywood Party

25. listopadu 2008 v 8:00 | Terraneike |  Teen Vogue Young Hollywood Party
Fotky z roku 2003 ... na některých bych ji ani nepoznala :D:D

Fotka týdne 01 - hlasování

23. listopadu 2008 v 20:53 | Terraneike |  Hlasování
Tak a máme tady první hlasování o Photo of week.
Vybrala jsem Jenniny svůdné pohledy :D:D ... Takže teď je na vás, která fotka se stane POW 01 a která bude příští týden zdobit menu :)))

Photo of week

23. listopadu 2008 v 20:53 | Terraneike |  Photo of week
Nej fotka tohoto týdne + minulé

Rozhodni o nejlepší fotce

5th Anniversary of the CFDA/Vogue Fashion Fund

21. listopadu 2008 v 19:42 | Terraneike |  Vogue Fashion Fund
Jennifer se v New Yorku ukázala na večírku s dlouhým názvem 5th Anniversary of the CFDA/Vogue Fashion Fund :) ... Líbí se mi to focení né na červeném koberci, ale před keříkem :D:D ... a vídím, že si Jenn nějak oblíbila korzetové šaty :))The Art Of Elysium

17. listopadu 2008 v 8:00 | Terraneike
Jennifer se objevila na benefičním večírku s názvem The Art Of Elysium. Měla moc krásně udělané vlasy (tak nějak jsem to měla mít na prodlouženou:D:D, ale projevily se mé kadeřnické schopnosti a zbyl z toho jenom trošku nakroucený culík :D:D). Jenom mi přijde trochu divně nalíčená, myslím že je zbytečně přepudrovaná a stíny mi nesedí... ale jinak jí to sluší :))
více fotek najdete tady

Můj nový blog o Lise Edelstein :)

16. listopadu 2008 v 18:11 | Terraneike |  NEWS

Ahoj všichni, nevím proč, ale prostě jsem se dneska rozhodla, že vám sdělím tu slíbenou novinku :))

Týká se mého nového blogu, který jsem před nedávnem založila. Je to stránka o Lise Edelstein..
Když jsem hledala nějaké novinky o Jennifer, nemálokdy jsem se setkala i Lisou. Postupně se mi začínala líbit čím dál, tím víc. V Housovi se dokonce časem stala mou nejoblíbenější herečkou (nebojte se, Jennifer je jenom malinečký kousíček za ní :D)
A protože žádnou jinou stránku o ní neznám, rozhodla jsem se ji vytvořit. Ze začátku to vypadalo dost nereálně, protože jsem ještě vlastnila blog o Joshovi. Jenže Lisa mě lákala čím dál, tím víc a nakonec to dopadlo tak, že jsem Joshe opustila (ujala se ho Miss.Lilly a spolu s Romčou jim teď kvete pod rukama :D:D). S designem mi opět pomohla (spíš celý vytvořila :D) pusy.na.
I když teď tam toho ještě moc nenajdete, doufám, že se vám bude líbit :))

Mějte se krásně ... Vaše Terraneike

Nový blog najdete ↓↓ tady ↓↓

House M.D. - 100. epizoda

14. listopadu 2008 v 16:02 | Terraneike |  100 epizod
Celý Housetým se sešel na večírku na počest sté epizody veleúspěšného seriálu Dr. House. Škoda, že jsem nenašla nějaké fotky speciálně a Jennifer ... A do toho dortu bych se zakousla :)))


TV Water Cooler

13. listopadu 2008 v 12:00 | Terraneike |  Videos
Jennifer se objevila v talkshow s názvem TV Water Cooler. Mluvila o poutu Cameronové k Housovi, o vztahu s Chasem a také o své roli matky kapitána Kirka ve filmu Star Trek...
Jako vždy jí to moc seklo, je sympatická ... :)))


Fox Fresh

12. listopadu 2008 v 18:51 | Terraneike |  Fox Fresh
Přidávám krásný photoshoot s názvem Fox Fresh, který Jennifer nafotila pro televizní stanici FOX. A který taky můžete vidět na nynějším designu :))
Fotky celého Housetýmu naleznete tady. A fotky speciálně s Lisou najdete tady :))

AFI FEST 2008 Centerpiece Gala Screening Of "Che"

9. listopadu 2008 v 8:00 | Terraneike |  AFI FEST
Jenn se objevila na AFI FESTu ... na sobě měla něco úplně jiného, než je zvykem :D ... a i když tohle oblečení není zrovna můj šálek čaje, musím uznat, že jí to opět sluší :))


více fotek z téhle akce najdete tady

Nový vzhled a plán na listopad

7. listopadu 2008 v 21:26 | Terraneike |  NEWS
Ahoj všichni!
Je tu listopad a s ním i pár změn :
  • Nový design :)) ... i když ten předešlý byl nádherný a dokonce mi ani nepřišel nějak okoukaný, dala jsem si předsevzetí, že každý druhý měsíc na vás bude koukat Jennifer z obrazovky v trochu jiné podobě :)) .. a dva měsíce uplynuly jako voda a moje milovaná :)) Pusy.n(k)a vyhověla mému přání a vyrobila opět jedno veledílo :)) ... takže díky moc :-*
  • Možná jste si všimli, že jsem odstranila rubriku Dr. House a nahradila ji rubrikou Projects. K tomuto mě vedl fakt, že Jenn nezáří pouze v Housovi (i když myslím, že je to její největší a nejlepší role), ale také v mnoha filmech, které určitě stojí za zmínku. A právě trochu doplnit tuhle rubriku bude můj největší cíl měsíce listopadu. :D
Dokonce i pár novinek : :)))
  • Ta hlavní se týká rubriky Extra - Photo of week. Každý týden můžete volit tu nejlepší fotku (ze tří) na týden příští a každé ponděli zveřejním tu zvolenou :))
  • A ta další novinka bude jistě překvapivá, ale tu vám sdělím, až na to přijde čas :))))
No a to je, co se týče plánu, asi všechno ... ale určitě si ještě na stopadesát věcí vzpomenu :D ... tak to sem pak dopíšu ... mějte se krásně :))
Vaše Terraneike


Hollywood Pinups - Timothy White

5. listopadu 2008 v 15:00 | Terraneike |  Hollywood Pinups
Tahle nádherná fotka je z knihy Hollywood Pinups, je to kniha plná fotografií Hollywoodských hvězd, jejíž autor je Timothy White. Zakoupis ti ji můžete tady :)
US Launch Party for New Blackberry Bold

4. listopadu 2008 v 20:31 | Terraneike |  New Blackberry Bold
Jenn se objevila na akci s názvem US Launch Party for New Blackberry Bold. Ta červená jí sluší a ty šaty mají zajímavý pěkný střih :))
Na akci se objevily hvězdy jako Eva Longoria, Mario Lopez, Amaury Nolasco, Amy Smart, Cuba Gooding Jr, Dustin Hoffman, Felicity Huffman, Hayden Panettiere, Kate Bosworth, Katharine McPhee, Maria Menounos, Molly Sims, Nicky Hilton ...

Více fotek s Jennifer najdete tady
A více fotek z téhle akce najdete tady

Návštěvnost - 27.10. - 2.11. 2008

4. listopadu 2008 v 19:32 | Terraneike
Pondělí: 18
Úterý: 30
Středa: 28
Čtvrtek: 20
Pátek: 12
Sobota: 16
Neděle: 21

Celkem: 145

Díky :-* :))